Skip to content
baner-bizuteria-k

Biżuteria tworzona za pomocą żywicy epoksydowej

👉 Zapraszam na kreatywne, inspirujące i pełne radości warsztaty malowania abstrakcji za pomocą żywicy epoksydowej.

👉 Żywica epoksydowa to materiał syntetyczny pozwalający tworzyć produkty trwałe, nierozpuszczalne, odporne na wilgoć i promieniowanie słoneczne. Produkty, najczęściej obrazy, wyróżniają się najwyższą estetyką wykonania dzięki wykończeniu w pełnym połysku.

👉 Przedstawiamy technikę, która jest idealna dla każdego, także dla osób, które uważają, że brak im tak zwanych zdolności plastycznych. Nie trzeba kończyć szkoły plastycznej, aby być artystą. W technice Epoxy Resin każdy może stworzyć abstrakcyjne, bajecznie kolorowe dzieło.

👉 Podczas zajęć omówię wszelkie narzędzia i produkty, których będziemy używać podczas malowania. Wskażę problemy, które mogą wystąpić podczas odmierzania proporcji żywicy i utwardzacza, mieszania barwników, wylewania mieszanki oraz jak pozbyć się niechcianych bąbelków. Omówię jak barwić żywicę na różne sposoby, jak uzyskać efekt fal oraz złotych czy srebrnych wokończeń. Będziemy mieszać, łączyć i rozlewać żywice, tworząc w ten sposób niepowtarzalne i abstrakcyjne dzieło.

👉 Każdy uczestnik wykonaa własnoręcznie 4 szt biżuterii (do wyboru: różnego typu zawieszki, kolczyki, pierścionki, bransoletki) w wybranych przez siebie kolorach i z wybranymi dodatkami (np.: rośliny, przyprawy, złotka, kamyczki, brokaty, cyrkonie).

👉 Wykonane prace będą do odebrania po kilku dniach – muszą dobrze zaschnąć zanim będą nadawać się do transportu. Terminy i godziny odbioru będą ustalane indywidualnie z właścicielem pracowni.

👉 Ubierz się wygodnie, aby nic Cię nie rozpraszało i aby kleks z żywicy i barwników na ulubionej bluzce nie był tragedią 😉

Cena zawiera:
– różnorodne formy i bazy, metalowe, drewniane, silikonowe
– żywicę epoksydową z utwardzaczem, samopoziomującą, łatwo odpowietrzającą
– szeroki wybór kolorowych pigmentów, proszki metaliczne, pasty, tusze oraz farby do barwienia (propozycje różnych producentów)
– materiały zabezpieczające, gumowe rękawiczki, folia malarska, mokre chusteczki
– papierowe kubeczki, patyczki do mieszania żywicy
– korzystać będziemy z wagi jubilerskiej, opalarki, poziomicy

Obowiązują zapisy!
Czas trwania warsztatu: 3 h

Rezerwacja miejsca pod adresem email: studio@razowska.com