Skip to content
O mnie

Nazywam się Barbara Razowska

Urodziłam się na pomorzu, ale od dzieciństwa mieszkam i pracuję na śląsku. Od najmłodszych lat moją pasją zawsze było projektowanie i generalnie praca twórcza. Po studiach, zawodowo łączę świat cyfrowy i tradycyjną sztukę – rękodzieło.

Moim głównym celem jest tworzenie nowoczesnych oraz funkcjonalnych projektów i dzieł, które wzbudzają emocje.

arrow-down-32x82-1

Praca

Jestem szczęśliwa, mając okazję pracować dla niezwykłych ludzi i firm, które pozwalają mi rozwijać się i pogłębiać wiedzę i doświadczenie. Mam ogromną przyjemność współpracować z niesamowitymi artystami i specjalistami z wielu branż, którzy wspierają mnie w realizacji projektów. 

Pasja

W odskoczni od świata cyfrowego zagłębiam się w świat sztuki tradycyjnej i w jego szerokie możliwości tworzenia prac różnymi technikami. Stąd też narodził się pomysł warsztatów artystycznych i spotkań z Kobietami, które potrzebują energii, inspiracji i wiary w to, że też potrafią. Bo potrafią. Wszystko 🙂

Moje studio

Od 2007 r prowadzę pracownię projektową. BR design jest najlepszym rozwiązaniem dla firm oraz osób indywidualnych szukających profesjonalnych projektów.
Studio BR design to wiedza i umiejętności zarówno z dziedziny grafiki komputerowej, obróbki zdjęć, architektury wnętrz, produkcji TV oraz projektowania graficznego, na potrzeby druku i internetu.

O mnie

Firma BR DESIGN Barbara Łukasik-Razowska uzyskała wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych nr 2.24/00038/2024, prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach. Prowadzenie rejestru instytucji szkoleniowych (RIS) przez wojewódzkie urzędy pracy wynika z ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy z 20 kwietnia 2004 roku (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 735 z późn. zm.). Zapraszamy do współpracy instytucje i organizacje, kierujące na szkolenia osoby bezrobotne i poszukujące pracy w ramach zleceń finansowanych ze środków publicznych.”).

O mnie

Edukacja

2021

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego – Arteterapia

2012

Wyższa Szkoła Techniczna – Wydział Architektury – Archutektura wnętrz

2004

Uniwersytet Śląski – Wydział Radia i TV – Produkcja filmowa i TV

1999

Szkoła Informatyczno-Ekonomiczna – Grafika Reklamowa i wydawnicza

Social

Pinterest

Facebook

Instagram

Youtube

Poszukujesz ciekawego projektu?

Masz pomysł i nie wiesz jak go zrealizować? Potrzebujesz oryginalnego prezentu dla siebie lub najbliższych?
Skontaktuj się ze mną.
Niezależnie od tego, czy jest to mały, czy duży projekt, najpierw Cię wysłucham, potem wrócę z oryginalnym  pomysłem 🙂