Skip to content

Dekoracje i ozdoby z żywicy epoksydowej – Handmade

Pracownia projektowa od 2007

Katowice, Polska

Interesują Cię nietuzinkowe i artystyczne przedmioty tworzone pracą ludzkich rąk? U mnie możesz zamówić dekoracje i ozdoby z żywicy epoksydowej, które podkreślą charakter Twojego wnętrza. Przykładem mogą być podkładki, które doskonale będą prezentować się na świątecznym stole, ale również wzbogacą jego wygląd na co dzień. Możesz zdecydować się na kształty kwiatów czy zatopione ziarna przypraw, które pobudzą zmysły i upiększą Twoją kuchnię. Oprócz tego w swojej ofercie mam również dzieła abstrakcyjne, które przywiodą wspomnienia z leśnych spacerów lub urlopów nad morzem.

Podkładki z żywicy epoksydowej to nie jedyne dekoracje i ozdoby, które sprzedaję. Na stronie internetowej można zobaczyć również breloczki do kluczy czy nieszablonową biżuterię. Tworzę także tace oraz zegary, które sprawdzą się zarówno w domach, jak i w biurach. Osoby zainteresowane mogą zakupić prace wykonywane innymi technikami (np. naczynia ceramiczne zdobione tuszami alkoholowymi). Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu.

Rękodzieło
Rękodzieło
Epoxy resin art. Abstract composition for your design. Macro pho

Praca z żywicą

Praca z żywicą jest długotrwała i czasochłonna. Żywicę wylewamy warstwami, które potrzebuję czasu na stężenie. Miejsce pracy zabezpieczamy przed kurzem i ewentualnymi zanieczyszczeniami z powietrza i dobrze wentylujemy. Efekt końcowy zawsze daje ogrom satysfakcji z wykonanego dzieła 🙂 

Epoxy resin art. Abstract composition for your design. Macro pho

UWAGA!

Żywica nie jest odporna na wysoką temperaturę, dlatego też podkładki czy tace nie będą odpowiednie pod gorące kubki. Na powierzchni podkładki może odbić się dno kubka.

Producent żywicy nie zaleca, aby miała ona bezpośredni kontakt z żywnością. Jeśli planujesz zakup patery zalecam stosowanie serwetek lub kładzenie na paterę słodkości w opakowaniach. Można kłaść np. owoce takie, które przed zjedzeniem będziemy myć lub obierać.

Produkty z żywicy mimo, iż są twarde jak szkło to mogą się rysować. Zalecam przecieranie powierzchni delikatną ścierką.