Skip to content

Warsztaty kreatywne, warsztaty rękodzieła

Zapraszam na kreatywne, inspirujące i pełne radości warsztaty! 
Przedstawiam techniki, które są idealne dla każdego, także dla osób, które uważają, że brak im tak zwanych zdolności plastycznych.

#warsztatykreatywne #warsztatyartystyczne #warsztatyrękodzieła #rękodzieło #handmade #craft

Warsztaty
Warsztaty

Warsztaty kreatywne są realizacją marzeń oraz spełnieniem oczekiwań artystycznych Uczestników. W każdym z nas drzemie artysta, na warsztatach udowadniam, że każdy potrafi tworzyć. Gwarantuję, że zawsze powstają piękne dzieła 🙂
Zapraszam na warsztaty!

• warsztaty indywidualne
• warsztaty grupowe
• warsztaty firmowe
• warsztaty wyjazdowe
• kursy dla specjalistów

#warsztatykreatywne #warsztatyartystyczne #rękodzieło #handmade 

Warsztaty kreatywne | Warsztaty rękodzieła

Chcesz odkryć nową pasję lub stworzyć niezwykły prezent dla swoich bliskich? W takim razie zapraszam Cię na warsztaty rękodzieła dla dorosłych, które pozwolą Ci urzeczywistnić najbardziej kreatywne wizje. Uważam, że w każdym człowieku drzemie potencjał artystyczny, który można uwolnić poprzez eksperymenty z wieloma technikami. To właśnie podczas takich zajęć masz możliwość wypróbowania różnych sposobów na wyrażenie własnej wyobraźni.

W pracowni przeprowadzane są warsztaty kreatywne z takich technik jak np. fusing glass i silver art czy alkohol inks. Pierwsze z nich dotyczą tworzenia biżuterii ze szkła fusingowego i srebra, a drugie malowania tuszami alkoholowymi. Poza tym podczas zajęć z rękodzieła dla dorosłych możesz poznać technikę epoxy resin, która pomoże Ci stworzyć niesamowite ozdoby z żywicy. Silk painting będzie doskonałą okazją do namalowania niespotykanego wzoru na jedwabnej apaszce. Pouring acrylic i dot painting czy kaligrafia pisakami i projektowanie wnętrz, to kolejne zajęcia, które prowadzę. Nie czekaj, zapisz się na lekcje i daj upust swojej kreatywności podczas najbliższej okazji!

ALKOHOL INKS

Malowanie tuszami alkoholowymi

Sprawdź wydarzenia!

EPOXY RESIN

Biżuteria z żywicy epoksydowej

Sprawdź wydarzenia!