Skip to content
Brush lettering

Warsztaty Brush lettering dla początkujących!

Zapraszam na spotkania pasjonujących i bardzo kreatywnych warsztatów kaligrafii pisanej pędzelkiem lub pisakiem pędzelkowym (brush penem). Warsztaty przypomną Wam, jak przyjemne i twórcze może być pisanie ręczne!

Technika brush lettering to styl kaligrafii, w którym litery są pisane za pomocą pisaków z elastyczną końcówką lub pędzla z elastycznym włosiem. Jest to popularna technika stosowana w rysowaniu, pisaniu na papierze, kaligrafii artystycznej, projektowaniu graficznym i reklamowym oraz w ręcznym tworzeniu logo. Technika brush lettering wymaga precyzji i kontroli, ponieważ pędzel ma elastyczny włos, który może się rozchylać lub zacinać, co wymaga od piszącego odpowiedniej techniki i wprawy. Efekt końcowy to piękne, pełne wdzięku litery, które wyglądają jakby zostały napisane ręcznie przez artystę.

Na krótką chwilę zapomnicie o klawiaturze komputera lub tabletu, chwycicie za pisaki i nauczycie się stawiać piękne litery!
Spotkanie trwa 3 godziny. Podczas warsztatu dostępne są wszystkie materiały do ćwiczeń (pisaki, markery, atramenty, papier).
Warsztaty polecamy wszystkim, którzy lubią pisanie ręczne i chcą poznać zasady kaligrafii. Polecamy je również pasjonatom ładnych, ręcznie robionych rzeczy, pasjonatom wyrobów papierniczych oraz wszystkim, którzy chcą spotkać się z miłośnikami pięknych liter, zapomnieć na chwilę o troskach dnia codziennego, wyciszyć się i kreatywnie spędzić wieczór!
Zapraszam osoby początkujące.
 
Na warsztatach nauczymy się obsługi brush penów, poznamy podstawy kaligrafii oraz nauczymy pisać się wszystkie litery alfabetu.
Uczestnicy otrzymają: swój pierwszy brush pen oraz materiały do ćwiczeń w domu.
 
Ilość miejsc ograniczona. Zapisz się już dziś.
Zapewniam materiały i narzędzia potrzebne na warsztatach, a wykonane prace pozostają własnością uczestników.
 
Czas warsztatu: 2,5 – 3 h | Cena: 200 zł
 

Obowiązują zapisy!

Rezerwacja miejsca pod adresem email: studio@razowska.com