Skip to content
EPOXY-RESIN-ZYWICA-EPOKSYDOWA

Warsztaty Epoxy Resin – Żywica Epoksydowa

Zapraszam na kreatywne, inspirujące i pełne radości warsztaty z wykorzystaniem żywicy epoksydowej. To materiał syntetyczny, który składa się z dwóch składników: żywicy i utwardzacza. Gdy oba składniki są połączone, powstaje twarda i trwała powierzchnia, która może być stosowana do różnych celów. Żywica pozwala tworzyć produkty wytrzymałe, nierozpuszczalne, odporne na wilgoć i promieniowanie słoneczne. Wyróżniają się najwyższą estetyką wykonania dzięki wykończeniu w pełnym połysku.

Żywica epoksydowa – niezwykła metoda

Technika epoxy resin daje artystom i projektantom wiele możliwości do tworzenia oryginalnych i trwałych dzieł sztuki oraz przedmiotów użytkowych. Warto jednak pamiętać, że technika ta wymaga precyzyjnego stosowania oraz odpowiedniej ochrony, ponieważ żywica epoksydowa może być szkodliwa dla zdrowia w przypadku niewłaściwego stosowania. Przedstawiam technikę, która jest idealna dla każdego, także dla osób, które uważają, że brak im tak zwanych zdolności plastycznych. Nie trzeba kończyć szkoły plastycznej, aby być artystą. W technice epoxy resin każdy może stworzyć abstrakcyjne, bajecznie kolorowe dzieło.

Wyjątkowe warsztaty epoxy resin w Katowicach

Proponowane przeze mnie warsztaty z żywicy epoksydowej to niecodzienna okazja, by nauczyć się czegoś zupełnie nowego. To ekscytujący i ciekawy sposób na spędzenie czasu. Odkryj w sobie ukryty potencjał i odważ się przelać emocje w sztukę! Warsztaty epoxy resin oznaczają pierwszy krok w pasjonujący świat tworzenia rękodzieła. Osoby zainteresowane bliższym poznaniem zapraszam na kurs z żywicy epoksydowej w Katowicach.

Podczas jednorazowych zajęć – warsztatu epoxy resin:

  • Omówię wszelkie narzędzia i produkty, których będziemy używać podczas tworzenia.
  • Wskażę problemy, które mogą wystąpić podczas odmierzania proporcji żywicy i utwardzacza, mieszania barwników, wylewania mieszanki oraz jak pozbyć się niechcianych bąbelków.
  • Omówię jak barwić żywicę na różne sposoby, jak uzyskać efekt fal oraz złotych czy srebrnych wykończeń. Będziemy mieszać, łączyć i rozlewać żywice, tworząc w ten sposób niepowtarzalne i abstrakcyjne dzieło.

KUP VOUCHER NA WARSZTATY > SKLEP

WYBIERZ WARSZTAT lub KURS:

Wykonane prace będą do odebrania po kilku dniach – muszą dobrze zaschnąć zanim będą nadawać się do transportu. Terminy i godziny odbioru będą ustalane indywidualnie z właścicielem pracowni.

Obowiązują zapisy!
Czas trwania warsztatu: 2,5-3 h

Rezerwacja miejsca pod adresem email: studio@razowska.com

Czym różni się warsztat od kursu?

• WARSZTAT 
Warsztaty dedykowane są dla osób, które chciałyby wykonać własnoręcznie wybraną pracę z żywicy, ale nie chcą kształcić się i tworzyć samodzielnie w tej technice.
Na warsztacie tworzymy konkretną pracę, np. biżuterię, podkładki, zegar, itp.
Na wstępie omawiam wszystkie materiały i zagadnienia niezbędnie do wykonania konkretnego dzieła.
Warsztat trwa 2,5-3 h

• KURS
Kurs dedykowany jest dla osób, które chciałyby dalej pracować z żywicą, poznać szeroko tą technikę i tworzyć prace na sprzedaż. 
Kurs podzielony jest na dwa etapy:
– Poziom 1 – początkujący – Omawiamy szeroko zagadnienia dotyczące techniki, różnych producentów żywic i barwników, tworzymy 3 prace.
– Poziom 2 – zaawansowany – Omawiamy i eliminujemy problemy i błędy powstające podczas Waszej pracy z żywicą, tworzymy 3 zaawansowane prace.
Kurs trwa 6-7 h w każdym poziomie