Skip to content
baner-pouring

Warsztaty POURING acrylic – malowanie przez wylewanie

Zapraszam na kreatywne, inspirujące i pełne radości warsztaty wylewania obrazów! Pouring acrylic to technika malarska, w której farby akrylowe są rozcieńczane wodą lub specjalnym medium, a następnie nałożone na płótno w sposób pozwalający im rozpływać się i mieszać ze sobą. Proces polega na wylewaniu farby na płótno lub podłoże w różnych kombinacjach kolorystycznych, a następnie przemieszczaniu płótna w celu uzyskania interesującego efektu. Często dodaje się także dodatkowe składniki takie jak silikony lub olejek do silikonu, aby uzyskać unikalne wzory i tekstury.

Czym jest technika pouring acrylic?

Technika pouring acrylic jest stosowana w sztuce abstrakcyjnej oraz w dekorowaniu przedmiotów, takich jak meble, naczynia, a nawet biżuteria. Daje artystom wiele możliwości eksperymentowania z kolorem i teksturą, a także tworzenia unikalnych dzieł sztuki. Przedstawiam technikę, która jest idealna dla każdego, także dla osób, które uważają, że brak im tak zwanych zdolności plastycznych. Nie trzeba kończyć szkoły plastycznej, aby być artystą. W technice pouringu, czyli obrazów wylewanych, każdy może stworzyć abstrakcyjne, bajecznie kolorowe dzieło.

Wypróbuj pouring acrylic w Katowicach!

Podczas zajęć będziemy mieszać, łączyć i rozlewać farby akrylowe na podkłady malarskie, tworząc w ten sposób niepowtarzalne i abstrakcyjne wzory. Oprócz farb akrylowych będziemy pracować także na dodatkach, które sprawią, że na naszej pracy powstaną komórki i inne ciekawe formy. Każdy uczestnik wykona trzy obrazy metodą pouring acrylic, różnej wielkości, które zabierze ze sobą. Praca wymaga minimum 24 h schnięcia, więc, żeby ją bezpiecznie zabrać do domu, prosimy o przyniesienie ze sobą tekturowe pudełka (najlepiej dwa niskie, nadają się do tego pudełka po pizzy). Prace będzie można również odebrać w późniejszym terminie.

Pasjonujące warsztaty malarskie

Warsztaty pouring acrylic w Katowicach to okazja do wyjątkowej zabawy! Odkryj w sobie artystę i wyraź siebie poprzez farby. Ubierz się wygodnie, aby nic Cię nie rozpraszało i aby kleks z farby na ulubionej bluzce nie był tragedią. Sugerujemy przyniesienie odzieży ochronnej lub fartucha. Pozwól sobie spędzić kilka godzin bez żadnych zmartwień, po prostu ciesz się procesem tworzenia. Dodatkowo trzy niezwykłe obrazy będą doskonałą pamiątką lub prezentem dla bliskich.

Czas warsztatu: 3 h | Cena: 230 zł

Obostudio@razowska.comwiązują zapisy!

Rezerwacja miejsca pod adresem email: studio@razowska.com