Skip to content
Baner-SILVER-ART-SREBRNE-ODCISKI

Warsztaty Art Clay Silver – biżuteria ze srebra

Przedstawiam wyjątkowe warsztaty tworzenia biżuterii personalizowanej ze srebra. Nauka wytwarzania wyrobów jubilerskich to świetna okazja, by poszerzyć swoje zdolności artystyczne i zyskać własnoręcznie wykonane ozdoby. Zapraszam na moje warsztaty biżuteryjne, gdzie przeprowadzę Cię przez proces tworzenia biżuterii ze srebra, na przykład z liniami papilarnymi oraz formowania odcisków różnych wzorów i kształtów. Zdradzę Ci, jak krok po kroku pracować z plastycznym metalem Art Clay Silver i jak poprawnie osadzić cyrkonię, by wykonać oryginalne kosztowności.

Tworzenie srebrnej biżuterii od podstaw

Chcesz spełniać się jako projektant? Pomogę Ci w tym. W trakcie nauki w moim warsztacie biżuteryjnym poznasz techniki ręcznego grawerowania w plastycznym materiale, wypalania i wykańczania metalu Silver Clay. By tworzenie srebrnej biżuterii było dla Ciebie jak najbardziej zrozumiałe, w programie zajęć znajduje się również pokaz kształtowania faktur na metalu za pomocą form, prasek, stempli i gotowych szablonów. Moje warsztaty Silver Clay to doskonały początek nauki.

Praktyczne warsztaty tworzenia biżuterii ze srebra

Wszystko, co zrobisz w czasie warsztatu, będzie Twoją własnością. Warto o tym pamiętać, gdyż warsztaty składają się głównie z części praktycznej, więc okazji do tworzenia unikatowej srebrnej biżuterii będzie naprawdę sporo. Materiał biżuteryjny, na którym działamy, to czyste srebro w plastycznej formie – przelej na niego swoją pasję, zamiłowanie do sztuki i dodaj odrobinę kreatywności, a możliwości będą nieograniczone. Jako osoba doświadczona pomogę Ci się w tym odnaleźć.

Historia tworzenia biżuterii ze srebra zaczyna się tutaj

Jesteś początkujący? Jeśli wyroby jubilerskie ze srebra to dla Ciebie nowość i nie jesteś pewien, w jaki sposób zmaterializować swoje idee, możesz zaufać moim pomysłom. Zapewniam, że każda osoba biorąca udział w moim warsztacie zyska własnoręcznie wykonaną biżuterię, drobne zawieszki na bransoletkę bądź naszyjnik. Niezwykle popularna jest biżuteria w kształcie serca, ponieważ doskonale nadaje się na prezent dla bliskiej osoby – możesz na niej wygrawerować napis bądź inicjały. Pamiętaj, że to także świetna osobista pamiątka, za którą kryć się będzie bogata historia jej powstania.

Zdecyduj się na warsztaty Silver Clay w Katowicach

Początek jej tworzenia może zacząć się już dziś w mojej pracowni. Wystarczy zapisać się na moje zajęcia biżuteryjne. Warto, bo w cenę kursu wliczone jest 7 g Art Clay Silver, co jest wystarczającą ilością na początek przygody z techniką Silver Art Clay! Każdy uczestnik zaprojektuje i wykona własnoręcznie zestaw biżuterii, którą zabierze ze sobą od razu po warsztacie.

Podczas warsztatów będziesz mieć do dyspozycji:

– glinkę art clay silver 7 g, po wypaleniu uzyskujemy czyste srebro (99,9%)
– formy, praski, stemple, szablony
– substancję oksydującą
– podstawowe narzędzia: podkłady, bloki, szpatułki, szpachelki
– gąbki ścierne, pilniki, metalowe szczotki, polernik
– srebrne dodatki wykończeniowe, łączniki, bigle
– plecione naszyjniki i bransoletki z zapięciem
– korzystać będziemy ze specjalistycznego pieca do wypału srebra

Obowiązują zapisy!
Czas trwania warsztatu: 4 h | Cena premierowa: 270 zł | Cena regularna: 350 zł

KUP VOUCHER NA WARSZTATY > TUTAJ

Sprawdź inne warsztaty > TUTAJ

Rezerwacja miejsca pod adresem email: studio@razowska.com