Skip to content
silver art clay - srebrna biżuteria - zrebrne odciski - srebro ag 925

Warsztaty Silver Art Clay – Biżuteria ze srebra – srebrne odciski

👉 Warsztaty tworzenia biżuterii personalizowanej ze srebra

Nauka wytwarzania wyrobów jubilerskich to świetna okazja, by poszerzyć swoje własne zdolności artystyczne i zyskać własnoręcznie wykonane ozdoby.

Zapraszam na moje warsztaty biżuteryjne, gdzie przeprowadzę Cię przez proces tworzenia biżuterii ze srebra z liniami papilarnymi, czyli formowania odcisków różnych wzorów i kształtów. Zdradzę Ci, jak krok po kroku pracować z plastycznym metalem Art Clay Silver i jak poprawnie osadzić cyrkonię, by wykonać oryginalne kosztowności.

Tworzenie srebrnej biżuterii od podstaw

Chcesz spełniać się jako projektant? Pomogę Ci w tym. W trakcie nauki w moim warsztacie biżuteryjnym poznasz techniki ręcznego grawerowania w plastycznym materiale, wypalania i wykańczania metalu Silver Clay. By tworzenie srebrnej biżuterii było dla Ciebie jak najbardziej zrozumiałe, w programie zajęć znajduje się również pokaz kształtowania faktur na metalu za pomocą form, prasek, stempli i gotowych szablonów.

Wszystko, co zrobisz w czasie warsztatu będzie Twoją własnością. Warto o tym pamiętać, gdyż warsztaty składają się głównie z części praktycznej, więc okazji do tworzenia unikatowej srebrnej biżuterii będzie naprawdę sporo. Materiał biżuteryjny, na którym działamy, to czyste srebro w plastycznej formie – przelej na niego swoją pasję, zamiłowanie do sztuki i dodaj odrobinę kreatywności, a możliwości będą nieograniczone. Jako osoba doświadczona pomogę Ci się w tym odnaleźć.

Historia tworzenia biżuterii ze srebra zaczyna się tutaj

Jesteś początkujący? Jeśli wyroby jubilerskie ze srebra to dla Ciebie nowość i nie jesteś pewien, w jaki sposób zmaterializować swoje idee, możesz zaufać moim pomysłom. Zapewniam, że każda osoba biorąca udział w moim warsztacie zyska własnoręcznie wykonaną biżuterię, drobne zawieszki na bransoletkę bądź naszyjnik.

Niezwykle popularna jest biżuteria w kształcie serca, ponieważ doskonale nadaje się na prezent dla bliskiej osoby – możesz na niej wygrawerować napis bądź inicjały, pamiętaj, że to także świetna osobista pamiątka, za którą kryć się będzie bogata historia jej powstania.

Początek jej tworzenia może zacząć się już dziś w mojej pracowni. Wystarczy zapisać się na moje zajęcia biżuteryjne. Warto, bo w cenę kursu wliczone jest 7 g Art Clay Silver, co jest wystarczającą ilością na początek przygody z techniką Silver Art Clay!

👉 Każdy uczestnik zaprojektuje i wykona własnoręcznie zestaw biżuterii, którą zabierze ze sobą od razu po warsztacie.

Podczas warsztatów będziesz miał/a do dyspozycji:
– glinkę art clay silver 7 g, po wypaleniu uzyskujemy czyste srebro (99,9%)
– formy, praski, stemple, szablony
– substancję oksydującą
– podstawowe narzędzia: podkłady, bloki, szpatułki, szpachelki
– gąbki ścierne, pilniki, metalowe szczotki, polernik
– srebrne dodatki wykończeniowe, łączniki, bigle
– plecione naszyjniki i bransoletki z zapięciem
– korzystać będziemy ze specjalistycznego pieca do wypału srebra

Obowiązują zapisy!
Czas trwania warsztatu: 3 h | Cena: 270 zł

KUP VOUCHER NA WARSZTATY

Sprawdź inne warsztaty > TUTAJ

Rezerwacja miejsca pod adresem email: studio@razowska.com